You are here: Home > Zabawki francuskie > Wielofunkcyjny jeździk dla najmłodszych

Wielofunkcyjny jeździk dla najmłodszych

Smoby Berchet to firma, która od 1924 roku zajmuje się produkcją najbardziej pożądanych zabawek dla dzieci – szczególnie tych najmłodszych. Wysoka jakość, niezawodność, trwałość oraz przede wszystkim bezpieczeństwo naszych pociech, to główne atuty zabawek tego producenta.  Rodzice dzieci na całym niemal świecie, od wieków ufają właśnie tej marce. Producent ten jest ceniony za ogromną wszechstronność, pomysłowość oraz otwartość na potrzeby najmniejszego klienta (użytkownika).
Zabawki ze Smoby to produkty, które dostarczają naszym pociechom niezliczonych powodów do dobrej, radosnej, twórczej i wielogodzinnej zabawy. Pozytywne emocje jakie wyzwalają kolorowe, zaprojektowane z największą starannością o każdy szczegół zabawki, nie mają swojej ceny.
Jedną z dość ciekawych propozycji tego producenta jest jeździk dla najmłodszych dzieci. Jeździk pomaga dzieciom najmłodszym w nauce chodzenia oraz odpychania się. Dziecko siadające za kierownicą swojego pojazdu, wprawia go w ruch odpychając się nóżkami od podłoża.  Może też samodzielnie prowadzić swój wehikuł – z tyłu zabawki znajduje się wygodny i poręczny uchwyt.
Dodatkowa funkcja to … możliwość przechowywania w autku swoich skarbów – pojazd jest wyposażony w specjalny schowek.

Zabawka jest bardzo kolorowa. Bezpieczna. Autko wyposażone jest w specjalny mechanizm, zapobiegający przewróceniu się dziecka.  Ponadto posiada stabilne, solidnie wykonane i przytwierdzone do całej konstrukcji koła.
Nadaje się na długie letnie czy wiosenne spacery.
Wygodna kierownica sprawia, że nasz malec będzie z ogromną przyjemnością, zabierał swój ukochany pojazd wszędzie tam, gdzie będzie to możliwe.

Tags: , , , , , , ,

    Skomentuj

    You must be logged in to post a comment.