You are here: Home > Markowe zabawki > Modele samochodów

Modele samochodów

Chłopcy w wieku od sześciu do nawet 13 lat to dzisiaj imponująca burza sił, małych pasji zmieniających się z dnia na dzień, pasji, idei i oczekiwań, z których realizowaniem bardzo często nie radzą sobie ich opiekunowie. Bo jak kupować chłopcu to, czego pragnie i przy tym nie zbankrutować wydając ciężko zarobione pieniądze na wymarzone zabawki elektroniczne, figurki zwierząt, mp4, roboty i inne przedmioty, które tak bardzo chciałoby mieć pełne idei dziecko?

Przede wszystkim określmy pewne reguły: damy dziecku upragnione zabawki, ale przykładowo tylko jedną i tylko w wybrany dzień w każdym tygodniu. Wówczas na pewno nie opróżnimy portfela do zera, a dziecko będzie miało świadomość, że może w tym czasie oglądać różne zabawki w sklepach i uważnie się namyśli, nim poweźmie ostateczną decyzję o tym, co chce dostać. Dzisiejsze dzieci mają ogrom idei, co do tego, która zabawka jest ciekawa ina fali, ale my nie mamy obowiązku spełniać każdego marzenia od razu. Te bardziej oczekiwane ucieszą przecież dużo bardziej niż takie, które dostajemy na mrugnięcie okiem i które odkładamy do szafy już po paru dniach! Wcale nie jest prosto stwierdzić bez dwóch zdań, jakie zabawki dla siedmiolatków są w tym roku najciekawsze. W jednym sezonie, na fali kreskówej bajki triumf święcą baku gany, w innym sezonie deski tech deck, tj miniaturowe deskorolki na znakach licencyjnych znanych marek, w trzecim figurki sterowanych robotów, którymi dzieciaki mogą się bawić naprawdę długimi godzinami.

Gdybyśmy chcieli wymienić zabawki nieprzemijające dla chłopców, to na pewno będą to modele aut takie jak sterowane ferrari, które nigdy nie przemija, kolekcjonerskie autka siku, wśród których największą popularnością cieszą się ratraki i auta rzadko widywane. Również takie modne zabawki jak klocki firmy cobi, czy klocki konstrukcyjne innych firm zawsze będą się cieszyć zainteresowaniem naszych dzieci, którzy uwielbiają montować, majstrować i czuć się jak mali budowlańcy wielkich konstrukcji. Jakie kupić? Zapytaj o to własne dziecko, a jeżeli już tak strasznie chcesz sprawić mu miłą niespodzianką: podpytaj jego bliskich kolegów, Ci na pewno doskonale wiedzą, co jest na czasie!

Tags: , ,

    Comments are closed.