You are here: Home > Markowe zabawki > Serialowi idole-zabawki dla chłopców

Serialowi idole-zabawki dla chłopców

Niektórzy chłopcy bardzo lubią otrzymywać w prezencie od swoich rodziców czy dziadków zabawki, które nawiązują tematycznie do świata ulubionego przez dziecko serialu animowanego. Bohaterzy jakich obserwuje dziecko wzbudzają w nim podziw i zainteresowanie. Często dzieci chciałyby być takie jak ich ulubiony bohater – idol. Ponieważ nie jest to możliwe warto od czasu do czasu zainteresować się tego typu zabawkami i poszukać ich dostępnych modeli na rynku.

Dobrym pomysłem mogą być tutaj zabawki  figurki z filmu bakugan. Historia ta opowiada o walce dobra ze złem. Dzieci widzą zmagania ze złem – 6-tki przyjaciół, którzy walczą o uratowanie Ziemi oraz ich własnej tajemniczej planety czy też krainy. Do walki używają wytresowanych przez siebie bakuganów – stworów o cudownych mocach. Bakugany to zdecydowanie doskonała propozycja zabawek dla chłopców. Jeśli chcemy zaś zaskoczyć mile naszą córeczkę czy wnuczkę, możemy poszukać zestawów w których znajdują się słynne czarodziejki Witch.

Wracając do tematyki zabawek, w których motywem przewodnim jest właśnie animacja filmowa, warto wspomnieć, że dobrym pomysłem na prezent dla chłopca – kilkulatka – mogą być figurki innej znanej postaci, także pochodzącej z filmu animowanego. Film o jakim mowa to Ben.

Zabawki ben10 odzwierciedlają poszczególne postacie jakie przyjmuje chłopiec. Możemy więc na przykład w zależności od zainteresowań naszej pociechy wybrać dla niej figurkę ben 10 przedstawiającą piłkarza lub inną postać w jaką wciela się bohater.

Każda z tych zabawek posiada ruchome kończyny. Oryginalna figurka przedstawiająca samego chłopca także może wzbudzić spore zainteresowanie. Figurka ma na ręku zegarek Omnitrix, który po nacisnięciu wydaje dźwięki oraz świeci. Ponadto do zabawki dołączone są specjalne nakładki na ręce, dzięki którym bohater przeistacza się w kogoś innego.

Tags: ,

    Skomentuj

    You must be logged in to post a comment.