You are here: Home > Zabawki które podbiły świat, Zabawki niemieckie > Siku rolnicze – prawdziwa farma!

Siku rolnicze – prawdziwa farma!

Wśród zabawek dla chłopców pierwsze miejsce bezsprzecznie zajmują samochody. Dla maluchów są to miękkie, gumowe samochodziki, które można ze smakiem pogryź, dla starszych coraz bardziej profesjonalne modele naśladujące prawdziwe marki widoczne na ulicach i drogach. Wiele firm zajmujących się produkcją zabawek decyduje się na specjalne serie, bądź też całe kolekcje zabawek przeznaczonych dla określonej grupy dziecięcych odbiorców. Warto tutaj powiedzieć o marce Siku produkującej jedne z bardziej popularnych modeli samochodów, które odtworzone są z niezwykłą precyzją i wysoką dbałością o jakość materiałów i dokładne wykonanie.

Bardzo ciekawą serią są siku rolnicze, czyli cała kolekcja Farmer, gdzie dostępne są różne rodzaje sprzętu rolniczego między innymi traktory, kombajny, przyczepy, zgrabiarka, kosiarka do trawy, kultywator, brona talerzowa, przyczepa z cysterną itd. Dostępne modele pozwalają na stworzenie prawdziwej farmy z całym zestawem potrzebnego sprzętu rolniczego.

Podobnie jak wszystkie zabawki Siku są one zrobione z metalu z częściami plastikowymi i gumowymi. Tu także zachowana jest najwyższa dbałość o szczegóły, co przy założeniu, że wiele części jest ruchomych robi naprawdę duże wrażenie. Co więcej część z modeli posiada pilota do kierowania zdalnego pojazdem na podczerwień, co jest niezaprzeczalną zaleta tego typu zabawek.

Tags: ,

    Skomentuj

    You must be logged in to post a comment.