You are here: Home > Zabawki które podbiły świat, Zabawki z bajek > Spiderman i Ben10, czyli figurki, które uwielbiają dzieciaki

Spiderman i Ben10, czyli figurki, które uwielbiają dzieciaki

Dzieciaki szaleją za bajkowymi figurkami. Ciężko temu zaprzeczyć i po prawdzie trudno też nie sprawiać im takich prezentów, nawet, gdy nie są to uwielbiane przez nas – rodziców zabawki sprzed lat. Niegdyś kultowy Krecik, dziś nie robi na szkrabach wielkiego wrażenia. Maluchy wolą nowoczesne kreskówki i wybierają dla siebie figurki ben 10, figurki spiderman, lub włatcy móch. Ile kreskówek w TV, tyle modnych figurek dla maluchów. I czasem chciałoby się ich nie kupić, ale co robić, gdy maluch płacze, że w na podwórku wszyscy już mają? Że kolega z bloku obok ma? Hm.. pewnym dzieciom wystarczy rozsądnie wyjaśnić, że nie wszystkie zabawki muszą koniecznie mieć. Innym niestety tłumaczenia nie wystarczą, więc pewnie będziemy musieli wybrać sklep z zabawkami i kupić narzekaczowi niespodziankę.

Za czym przepadają dzieci? Furorę robią Bakugany, drobne bohaterskie kulki, Ben Tennyson – chłopiec walczący z wrogami, oraz lubiany od lat Spiderman. Figurki dla szkrabów to świetny pomysł na świetną zabawę przez długi czas. A ich kolekcja na półce w pokoju dziecka na pewno dostarczą wielu uśmiechów i zabawy. Oczywiście, bez względu na plusy figurek, zachowajmy własny umiar w ich kupowaniu.

Tags: , ,

    Skomentuj

    You must be logged in to post a comment.