You are here: Home > Puzzle i układanki > Trefl dla każdego – i dużego i małego

Trefl dla każdego – i dużego i małego

Puzzle to jak wiadomo, jedne z najbardziej lubianych przez nasze pociechy, w różnym wieku, zabawki. Dlaczego? Ponieważ dostarczają wielogodzinnej, twórczej zabawy. Poza tym, pobudzają wyobraźnię. My jako dorośli, patrzymy na puzzle jeszcze z innej strony. Doceniamy, że pomagają naszym dzieciom ćwiczyć cierpliwość i wyrabiać spostrzegawczość.
Firma Trefl jako przedsiębiorstwo zabawkarskie z tradycjami, troszczy się także, o tych najmłodszych użytkowników. Jeśli nasza pociecha jest w wieku między 6 a 9 rokiem życia, z pewnością wiele radości, przyniesie jej zabawa puzzlami z serii Mini Pupile. Są to puzzle z wizerunkami zwierząt domowych takich jak: koty czy psy. W pudełku jest zazwyczaj 54 niezbyt dużych elementów do poskładania.
Inna równie ciekawa propozycja to układanki przedstawiające, przesympatycznego bohatera kreskówek  disnejowskich Scooby Doo w jego ulubionych pojazdach.
Młodsze dzieci – czyli te znajdujące się w przedziale wiekowym 3 – 6 rok życia – zajmie z pewnością układanka nawiązująca tematycznie do różnych ciekawych przygód, ich ulubionego bohatera bajkowego jakim jest Kubuś Puchatek. W pudełku, znajduje się 10 różnych historyjek do ułożenia. Każda z nich składa się z 10-ciu elementów.  Specjalna dedykacja dla najmłodszych chłopców to z kolei puzzle zatytułowane Auta. To także 10 obrazków. Każdy z nich przedstawia inną postać, jaka grała w filmie. Dziewczynki z pewnością, zajmie na kilka godzin, układanka Księżniczki. Jest to także 10 układanek, które przedstawiają sympatyczne księżniczki, w kolorowych strojach i w różnych sytuacjach.

Tags: , , , , , , ,

  One Response to “Trefl dla każdego – i dużego i małego”

  1. Specjalista pisze:

   My fajne puzzle dla dzieci wybieramy i z trefla i z innych marek, choć trefl faktycznie jest chyba taki wiodący, jeśli chodzi o polskie puzzle.
   Ale super fajne są też puzzle drewniane, takie dopasowywanki jak np:

  Skomentuj

  You must be logged in to post a comment.